Spotkanie dla studentów pierwszego roku 
Kochane "Pierwszaki"!
Zapraszamy Was bardzo serdecznie na pierwsze spotkanie Koła BooBoo, podczas którego dowiecie się:
- jakimi tematami zajmuje się Koło
- w jaki sposób można zaangażować się w działalność Koła
- dlaczego warto być w BooBoo ;)
- czym jest P.I.W.O. i jak się je "warzy"

Spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek 28.10 o godz. 18.30 w sali C8 w Centrum Wykładowym PP.
  |   ( 3 / 1567 )
Ochrona własności intelektualnej (dla informatyków) 
Zapraszamy na spotkanie koła naukowego "BooBoo" poświęcone patentom i prawu autorskiemu. Poprowadzi je rzecznik patentowy PP pani Barbara Urbańska, która wyjaśni nam od strony praktycznej jak ma się sprawa z patentami: w jaki sposób i na co możemy je uzyskać, jak mają się one do praw autorskich, jak z nich korzystać tak by skorzystać. W programie znajdzie się też miejsce na dyskusję poruszającą miedzy innymi kwestie różnic w prawie patentowym w stosunku do USA.

Kto: pani Barbara Urbańska, rzecznik patentowy PP
Kiedy: 17:00 we czwartek 15 maja,
Gdzie: sala numer 6 w Centrum Wykładowym.
  |   ( 2.9 / 723 )
Studencki Festiwal Informatyczny 2008, Kraków 
W dniach 6-8 marca 2008 w Krakowie odbędzie się kolejna, czwarta edycja największej imprezy informatycznej w Polsce - Studenckiego Festiwalu Informatycznego. Koło Naukowe BooBoo organizuje, jak przed rokiem, wyjazd na tegoroczną edycję festiwalu. Jeżeli chcesz się wybrać z nami - zostaw wiadomość.

www.sfi.org.pl
  |   ( 3 / 1460 )
Visual Studio 2008 InstallFest 

Poznańska Grupa .NET zaprasza na imprezę Visual Studio 2008 Install Fest odbędzie się w Poniedziałek, 25 lutego 2008 w klubie Piwnica 21 przy ul.Wielkiej 21 w Poznaniu. Zainteresowanych tematyką spotkania czekają m.in. konkursy z nagrodami oraz pizza:)

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Szczegóły oraz rejestracja na stronie Poznańskiej Grupy .NET.
  |   ( 3 / 1415 )
Project Hoshimi - podstawy i strategie 
Zapraszamy na spotkanie prezentujące konkurencję Project Hoshimi konkursu Imagine Cup. Celem tej konkurencji jest stworzenie algorytmu grającego w atrakcyjną grę strategiczną.

Krótko od prelegenta:
"Na prezentacji chciałbym zaprezentować na czym konkurencja polega, pokazać środowisko konkursowe, pokazać jak w praktyce napisać bibliotekę implementującą prosty algorytm oraz podzielić się doświadczeniem, na co należy zwrócić uwagę projektując algorytm, który ma mieć szansę na sukces. Powiem również o pomyśle stworzenia wewnętrznego symulatora rozgrywek, który będzie szansą na znaczne polepszenie rezultatów osiąganych przez drużyny z Politechniki.
Mimo, że technologią konkursową jest MS .NET, nie wymagam, aby wszyscy uczestnicy ją znali - w Hoshimi od strony programistycznej wymagane są takie podstawy, że każdy jest w stanie wystartować. Myślę, że startując w Hoshimi można zyskać wiele cennego doświadczenia, dlatego zapraszam wszystkich, którzy mają trochę czasu, który chcieliby poświęcić na coś przyjemnego i pożytecznego."

Kto: inż. Szymon Wąsik
Gdzie: CW sala C6
Kiedy: czwartek, 10.01.2008, godz. 18.30

Słowa kluczowe: konkurs Imagine Cup, Hoshimi Project, gra strategiczna, sztuczna inteligencja, rywalizacja

Zapraszamy!
  |   ( 3 / 1433 )

Wstecz Dalej