P.I.W.O. v4.0 
Tegoroczna, czwarta już edycja Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania odbędzie się już w najbliższą sobotę, tj. 23 czerwca 2007. Wśród podejmowanych tematów znajdą się między innymi LDAP, wirtualizacja i VoIP. Będzie też key-signing party i afterparty Miejsce to jak zwykle Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej przy ul. Berdychowo. Więcej szczegółów na stronie imprezy na stronie organizatorów.
  |   ( 3.3 / 967 )
Dzień z IT! 
Zapraszamy do udziału w konferencji Dzień z IT 18.05 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej. W programie: warsztaty, wykłady oraz panel dyskusyjny! Dla uczestników Dnia z IT przygotowaliśmy wiele niespodzianek i nagród (po każdym wykładzie do wygrania książki, nagroda dnia - Laptop!). Szczegóły na stronie www.dzienZit.pl. Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie SKND oraz Koło Naukowe BooBoo.


  |   ( 3 / 744 )
Ruby&Python Conference 
W dniach 14-15. kwietnia organizowana jest przez Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu konferencja poświęcona technologiom Ruby&Python. Dla studentów opłata rejestracyjna jest znacznie niższa, niż dla pozostałych uczestników! Strona organizatorów konferencji
  |   ( 3 / 781 )
Studencki Festiwal Informatyczny, Kraków 
W piękne, ciepłe marcowe dni (8-10.03) członkowie BooBoo uczestniczyli w Studenckim Festiwalu Informatycznym w Krakowie, zorganizowanym przez Koła Naukowe wielu tamtejszych uczelni. Wśród prelegentów prowadzących wykłady byli reprezentanci takich firm jak Google, eBay, Clico, Mozilla Foundation etc. Jak zorganizowana jest architektura systemu Ad-sense, czyli popularnego Google Ads? Dlaczego eBay "przesiadł się" z C++ na Javę? Jaka jest wizja przyszłości internetu wg twórców przeglądarki Flock? Na te i wiele innych niebanalnych pytań odpowiedzi można było uzyskać właśnie w tych dniach w Krakowie.

  |   ( 3 / 953 )

Wstecz