Studencki Festiwal Informatyczny 2008, Kraków 
W dniach 6-8 marca 2008 w Krakowie odbędzie się kolejna, czwarta edycja największej imprezy informatycznej w Polsce - Studenckiego Festiwalu Informatycznego. Koło Naukowe BooBoo organizuje, jak przed rokiem, wyjazd na tegoroczną edycję festiwalu. Jeżeli chcesz się wybrać z nami - zostaw wiadomość.

www.sfi.org.pl
  |   ( 3 / 1142 )
Visual Studio 2008 InstallFest 

Poznańska Grupa .NET zaprasza na imprezę Visual Studio 2008 Install Fest odbędzie się w Poniedziałek, 25 lutego 2008 w klubie Piwnica 21 przy ul.Wielkiej 21 w Poznaniu. Zainteresowanych tematyką spotkania czekają m.in. konkursy z nagrodami oraz pizza:)

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Szczegóły oraz rejestracja na stronie Poznańskiej Grupy .NET.
  |   ( 2.9 / 1178 )
IT Academic Day 
Grupa .NET zaprasza na IT Academic Day , największą w Poznaniu konferencję technologiczną poświęconą rozwiązaniom Microsoft, która odbędzie się 4 i 5 grudnia na Politechnice Poznańskiej.

Organizatorzy zapewniają, że będzie to wspaniała okazja by poznać Windows Server 2008, PowerShell, LINQ i inne nowoczesne technologie, a także zasady projektowania efektownych i efektywnych interfejsów graficznych podczas sesji dotyczącej Silverlight i narzędzi z serii Expression.

Dla osób zarejestrowanych przygotowane są materiały konferencyjne oraz wiele nagród : książki, oprogramowanie i sprzęt komputerowy!

Szczegółowy plan konferencji i rejestracja
Do rejestracji potrzebne jest konto na codeguru.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny!


  |   ( 3 / 840 )
FUNDUSZE UNII EUROPEJSKIEJ JAKO ZRÓDŁO FINANSOWANIA STARTUP-ÓW i INNOWACJI 
Spotkanie z cyklu warsztatów Startup IT odbędzie się 17.11.2007 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej. Szczegółowy plan oraz rejestracja na stronie www.startup-it.pl
  |   ( 2.9 / 1015 )
Kwadransik u Gatesa - sukces studentów 
Przeczytaj o "naszych" w Redmond!
artykuł
  |   ( 3 / 999 )

Wstecz Dalej