Studencki Festiwal Informatyczny 2008, Kraków 
W dniach 6-8 marca 2008 w Krakowie odbędzie się kolejna, czwarta edycja największej imprezy informatycznej w Polsce - Studenckiego Festiwalu Informatycznego. Koło Naukowe BooBoo organizuje, jak przed rokiem, wyjazd na tegoroczną edycję festiwalu. Jeżeli chcesz się wybrać z nami - zostaw wiadomość.

www.sfi.org.pl
  |   ( 3 / 1142 )
Visual Studio 2008 InstallFest 

Poznańska Grupa .NET zaprasza na imprezę Visual Studio 2008 Install Fest odbędzie się w Poniedziałek, 25 lutego 2008 w klubie Piwnica 21 przy ul.Wielkiej 21 w Poznaniu. Zainteresowanych tematyką spotkania czekają m.in. konkursy z nagrodami oraz pizza:)

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Szczegóły oraz rejestracja na stronie Poznańskiej Grupy .NET.
  |   ( 2.9 / 1178 )
Project Hoshimi - podstawy i strategie 
Zapraszamy na spotkanie prezentujące konkurencję Project Hoshimi konkursu Imagine Cup. Celem tej konkurencji jest stworzenie algorytmu grającego w atrakcyjną grę strategiczną.

Krótko od prelegenta:
"Na prezentacji chciałbym zaprezentować na czym konkurencja polega, pokazać środowisko konkursowe, pokazać jak w praktyce napisać bibliotekę implementującą prosty algorytm oraz podzielić się doświadczeniem, na co należy zwrócić uwagę projektując algorytm, który ma mieć szansę na sukces. Powiem również o pomyśle stworzenia wewnętrznego symulatora rozgrywek, który będzie szansą na znaczne polepszenie rezultatów osiąganych przez drużyny z Politechniki.
Mimo, że technologią konkursową jest MS .NET, nie wymagam, aby wszyscy uczestnicy ją znali - w Hoshimi od strony programistycznej wymagane są takie podstawy, że każdy jest w stanie wystartować. Myślę, że startując w Hoshimi można zyskać wiele cennego doświadczenia, dlatego zapraszam wszystkich, którzy mają trochę czasu, który chcieliby poświęcić na coś przyjemnego i pożytecznego."

Kto: inż. Szymon Wąsik
Gdzie: CW sala C6
Kiedy: czwartek, 10.01.2008, godz. 18.30

Słowa kluczowe: konkurs Imagine Cup, Hoshimi Project, gra strategiczna, sztuczna inteligencja, rywalizacja

Zapraszamy!
  |   ( 3 / 1159 )
Konkurs dla studentów informatyki na najlepszą pracę inżynierską/magisterską 
Do 29 lutego 2008 roku trwa III edycja Konkursu na najlepszą pracę inżynierską/magisterską z zakresu rozwiązań internetowych realizowanych w technologii J2EE, zorganizowanego przez e-point SA.

Nagrody w edycji '2007:
I miejsce: nagroda pieniężna - 5 tys zł,
II miejsce: nagroda pieniężna - 3 tys zł,
III miejsce: nagroda pieniężna - 2 tys zł.

Szczegóły dotyczące konkursu i trybu zgłoszeń znajdują się na stronie
www.e-point.pl/konkurs new=true]www organizatorów[/url].

  |   ( 3 / 450 )
Prezentacje specjalności magisterskich 
Zapraszamy na spotkanie poświęcone prezentacjom specjalności magisterskich, które studenci czwartego roku wybiorą jeszcze w tym tygodniu.

Poszczególne specjalności reprezentować będą studenci, którzy w ciągu ok 10-15 minut przedstawią: cel, przedmioty i wykładowców (oczywiście nie zabraknie też kilku słów na temat własnych, subiektywnych wrażeń).

Na spotkanie mogą przybyć oczywiście również studenci młodszych lat.

Czas: czwartek, 6.12, godz. 17.00-19.00
Miejsce: CW, C8
  |   ( 3 / 1011 )

Wstecz Dalej