CeBIT z Capgemini 

  |   ( 3 / 1438 )
Nowa Rada Koła wybrana! 
Koło BooBoo od dziś ma nową Radę Koła, wybraną na dwa semestry.
Na spotkaniu wyborczym spośród siedmiu kandydatów wyłoniono czterech Członków Rady Koła. W głosowaniu wzięło udział 16 Członków Koła.
Nowowybrani zapowiadają, że w najbliższym czasie w BooBoo można spodziewać się więcej tematów i projektów zahaczających o hardware i programowanie niskopoziomowe.
Opiekę nad Kołem obejmie znany już wielu Członkom, p. Przemysław Wesołek.

Bardzo dziękuję za współpracę w ciągu ostatnich lat wszystkim Członkom Koła oraz Radzie Koła: Marcinowi Dąbrowskiemu, Łukaszowi Piotrowiakowi i Wojtkowi Mruczkiewiczowi oraz naturalnie naszemu Opiekunowi, doktorowi Bartkowi Walterowi.

Mikołaj Małaczyński  |   ( 3 / 1905 )
Spotkanie Wyborcze 
Witajcie!

W najbliższy wtorek (16.12.2008) o godzinie 20 w Sali c8 w CW odbędzie się spotkanie wyborcze, podczas którego ustalimy skład Rady Koła na rok 2009. Jest to szansa dla wszystkich Członków Koła, by bardziej związać się z Kołem BooBoo i zaangażować w pracę oraz skorzystać z możliwości jakie oferuje Koło Naukowe.
We wtorek poznamy też nowego Opiekuna Koła, który przedstawi swoje pomysły na najbliższy rok.
Jest to spotkanie obowiązkowe, na które powinni przybyć wszyscy Członkowie Koła. Zapraszamy również wszystkich pozostałych zainteresowanych, chętnych do zaangażowania się w BooBoo.

Do zobaczenia we wtorek,
Mikołaj Małaczyński

  |   ( 3 / 1506 )
"Pierwszy milion" czyli jak znaleźć inwestora dla projektu studenckiego? 
O czym będzie:
Codziennie w głowach pracowników i studentów naszego Instytutu rodzą się "genialne" pomysły, które mają szansę stać się komercyjnym sukcesem i służyć odbiorcom. Wiele z nich jednak nigdy nie zostało lub nie zostanie zrealizowanych. Czy "Internetowa Dolina Warty", wzorując się na Silicon Valley, stała się miejscem, gdzie przedsiębiorcze ośrodki uniwersyteckie współistnieją z rozwiniętym ekosystemem funduszy inwestycyjnych?
Co każdy student informatyki o pozyskiwaniu inwestora wiedzieć powinien?
Jak ocenić szanse projektu na komercjalizację na etapie pomysłu i prototypu i nie przegapić swojej szansy?
Jak uczciwie zdobyć "pierwszy milion"?
Na te i wiele innych pytań postaramy się udzielić odpowiedzi w trakcie spotkania.

Prelegent: Bartłomiej Gola, SpeedUp Group
Kiedy: wtorek, 9. grudnia, godz. 18.30
Miejsce: Sala 8 w Centrum Wykładowym
Czas trwania: ok. 1h.

Informacje o prelegencie:
Bartłomiej Gola
Partner zarządzający grupy SpeedUp, twórca i właściciel grupy BTL, lidera na polskim rynku usług marketingowych od 2000 roku. Po podpisaniu umowy z Omnicom International Holding w 2002 roku został członkiem zarządu Tequila Polska (wyróżnionym w kategorii najlepsza agencja marketingowa sześciokrotnie od tego czasu). Wieloletni Prezes Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego. (informacje pochodzą z serwisu speedupgroup.com)

Materiały ze spotkania do pobrania
  |   ( 3 / 1587 )
Microsoft Development Center Copenhagen 
Grupa .NET zaprasza na spotkanie z Brucem Bentonem z MDCC, który opowie o możliwościach pracy w MDCC. MDCC jest ośrodkiem Microsoftu, który zajmuje się głównie produktami z serii Microsoft Dynamics i innymi rozwiązaniami dedykowanymi dla biznesu.

Wtorek - 25.11, 18:30, sala 8.

Tematyka spotkania:
* Various development roles at MS
* Guidance about preparing for interviews with MS
* Guidance about preparing for the first job
* Opportunities at MDCC
* Opportunities at MS
* Overview of the application process

  |   ( 3 / 1567 )

Dalej